نتایج جستجو برای عبارت :

چه عواملی باعث گلودرد میشود

به گزارش گروه رسانه های دیگر آنا، درمان بعضی بیماری ها به راحتی با دارو ها و دم کرده های گیاهی درمان می شوند یکی از این بیماری ها گلو درد است که علت های مختلفی دارد.
گلودرد در نتیجه سرماخوردگی، حساسیت و وجود التهابات در بدن به وجود می‌آید. هر علتی که باعث گلودرد، خارش و گرفتگی صدا شود با چند چای پرخاصیت به راحتی قابل درمان است.اما توصیه های خانگی به این معنی نیست که از رفتن به پزشک صرف نظر نمایید.

ادامه مطلب
الکترسیته:  الكترسیته انرژی نهفته ای در طبیعت و وجود آن در بعضی از مواد موجود درجهان میباشد این نیرو به صورت های مختلف میباشد و دارای 2 قطب میباشد اما به صورت كلی میتوان الكترسیته را به دوبخش تقسیم كرد الكترسیته ساكن++این حالت از الكترسیته عنصری كه آن را بو جود می آورد دارای قطب مثبت+میشود مانند وسیله پلاستیكی كه بر اثر مالش دارای قطب مثبت میشود یا بدن انسان كه بر اثر برخورد با این گونه اشیاء درای قطب مثبت الكترسیته ساكن میشود فقط زمین تامین
گلودرد به درد یا سوزش گلو می‌گویند. گلودرد یکی از نشانه‌های بیماری شایع است و معمولاً به دلیل فارنژیت (التهاب گلو) اتفاق می‌افتد، و همچنین می‌تواند نشانه‌ای از تروما و دیفتری باشد. گلودرد می‌تواند خفیف یا شدید باشد.

داروهایی مانند داروهای ضد التهاب غیر استروئیدی و استامینوفن می‌توانند به تسکین درد کمک کنند. استروئیدها نیز در این زمینه مفید هستند. کلینیک میو توصیه می‌کند که قرقره آب ولرم و نمک رقیق شده انجام شود و از آلودگی هوا دوری ش
با شروع فصل سرما یکی از شایع ترین مشکلات یعنی سرماخوردگی و گلودرد ظاهر می شود . گلودرد ناشی از ویروس را می توان با مراقبت ها و درمان های خانگی و گیاهی برطرف نمود. اگر تمایل دارید که بجای مصرف دارو شیمیایی از داروهای گیاهی بدون عوارض استفاده کنید با ادامه مطلب همراه باشید.

ادامه مطلب
درمان سرما خوردگی و گلودرد با فلفل تند

فلفل تند قرمز دارای مقدار بالایی بتا کاروتن، ویتامین C و ویتامین A است که سبب تقویت سیستم ایمنی بدن شده و برای درمان سرما خوردگی و گلودرد موثر می باشد.
علاوه بر این کپسایسین موجود در فلفل تند سبب تحریک ترشحات شده و موکوس را از بینی و یا ریه ها جمع آوری کرده و دفع می کند

چونان بید لرزان و چونان خرسی بعد از خواب زمستانی، گرسنه. با این تب و گلودرد و کسالت وحشتناک، می‌توانم ظرف بشویم و کتلت آماده هم بزنم و در تابه‌ی جیلیز ویلیز کنِ تفلونِ بی‌ریخت بچینم؟آخر تن‌ماهی با گلودرد؟ آخر نودالیت؟ دو وعده آنتی‌بیوتیک را با شکم خالی خورده‌ام. احتمالا مرتبه سوم، خود معده رسما با پیلورش می‌خواباند در گوشم! از شما هم دستور آسان بخواهم احیاناً می‌خواهید کره زمین را در ماهیتابه خرد کنم و بگذارم بپزد یا سرخ شود :| 
بعدنوش
گلودرد ویروسى
بدون اغراق صدها ویروس مى‌توانند باعث بروز آنفلوانزا یا سرماخوردگى شوند و این بیمارى‌ها اغلب با گلودرد همراه است. اگر دچار گرفتگى و آبریزش بینی، عطسه، دردهاى عمومى همراه با گلودرد شدید، احتمالاً ویروس‌ها عامل بیمارى هستند به‌ویژه اگر تب بیمار کمتر از ۱۰۱ درجه فارنهایت (۳/۳۸ درجه سانتى‌گراد) باشد. این عفونت‌ها بسیار مسرى هستند و اغلب تعدادى ازا عضاء خانواده یا جامعه این علائم را نشان مى‌دهند. هنگامى که دستگاه ایمنى بدن شر
با فرا رسیدن فصل سرما، شیوع سرماخوردگی، زکام، گلودرد، سرفه، آبریزش بینی و … افزایش می یابد. اگر شدت این علائم زیاد باشد ناگزیر به پزشک مراجعه خواهید کرد. اما می توان با روش های خانگی هم بسیاری از این علائم را تسکین داد. درمان های خانگی و طبیعی به سرعت داروهای شیمیایی اثر نمی گذارند؛ اما ماندگاری بیشتری دارند و بی خطرتر و مطمئن تر می باشند.
از دمنوش های گیاهان دارویی مانند پیچ امین الدوله، میخک، بابونه، و نیز سرکه سیب و انار برای تسکین گلودرد
دانستنی؟
آیامیدانید؟ احتمال دارد درسال 6000میلادی علم به حدی پیشرفت كند كه خودرو ها دیگر استفاده نشوند و انسان توسط موج برروی زمین باسرعت بالا حركت كند!!!!!!!!!!
آیامیدانید؟ ترانزیستور قطعه ای الكترونیكی است كه توسط این قطعه انقلابی درجهان ایجادشد وباعث بوجود آمدن عصر اطلاعات وارتباطات شد.تمام وسایل الكترونیكی ارتباطی برای ایجاد ودریافت امواج ازاین قطعه استفاده میكنند.
آیامیدانید؟اگر از زمین فراتر وبسیار زیاد دور شویم  آسمان ها را به صورت
مامانی که دو هفته ست با گلودرد و سرفه های شدید درگیره..
دخترکی که دو روزه بی حال و سرماخوردست..
و پدری که تا حالا جون سالم به در برده :))
این است حال و روز خانواده ی ما..
دلم میخواد همه ی روز بخوابم.. حس میکنم خیلی ضعیف شدم.. سخت ترین کار حوصله کردن با دخترکوچولو..
اما..
فردا میایم راهپیمایی ^-^ با کالسکه.
پیرو گلودرد بامنبع نامشخصی که یه هفتس امونم رو بریده، امروز به خفقون رسیدم و صدام به کلی قطع شده...
حالا فک کنید من که روزانه اینهمه  باعلی حرف میزنم، چطور منظورامو بهش میرسونم!فقط یه آواهای اهنجاری از ته گلوم میاد بیرون.
خدایا شکرت بخاطر تارهای صوتیمون
اکنون فصل سرماخوردگی است و می خواهم چند سطری برای اصلاح فرهنگ و تفکرات غلط در مورد این بیماری بنویسم.
هفته ای یک روز در کلینیک دانشگاه شیفت می مانم و تمامی مراجعین که
دانشجویان هستند و می بینم که به اندازه حتی فرد بی سواد هم در مورد
سرماخوردگی اطلاعات ندارند. می گویند دکتر تا پنی سیلین نزنی خوب نمیشم.
میگم عزیزم بیماری شما ویروسی است و پنی سیلین جایی نداره. می گویند هر وقت
از بچگی اینطور میشم دکتر پنی سیلین میده. جواب میدم همیشه اشتباه کرده
مقامات بهداشتی چین از کشف ویروسی «اسرارآمیز» خبر داده‌اند که موجب التهاب ریه می‌شود و شرایط برخی بیماران را وخیم اعلام کرده است. هنوز معلوم نیست این ویروس چیست، اما علائم آن شامل تب، تنگی نفس و التهاب ریه‌ها، سرفه، گلودرد و سردرد است.
چین می‌گوید تاکنون ۵۹ نفر در شهر ووان در مرکز چین به این ویروس ناشناخته مبتلا شده‌اند که همه آنها قرنطینه شده و تحت مراقبت‌های ویژه هستند.
وضعیت هفت تن از آنها وخیم گزارش شده، اما هنوز گزارشی درباره مرگ بی
1- مفید برای چشم: Mishri یا نبات برای چشم مفید است. نبات به همراه دانه های رازیانه و بادام در داروهای سنتی برای بهبود بینایی استفاده می شوند.
2- نیروبخش مغزی خوب: نبات باعث تقویت قدرت مغز می شود و بهتر است که قبل یا بعد از آن گردو مصرف شود تا این مزیت افزایش یابد. همچنین نبات زعفرانی خواص بسیار بیشتری نسبت به نبات معمولی در این زمینه دارد.
3- موثر برای سرفه و گلودرد: نبات یکی از بهترین داروها برای پیش‌گیری از سرما، سرفه و گلو درد است. به تسکین سرفه کرد
1- مفید برای چشم: Mishri یا نبات برای چشم مفید است. نبات به همراه دانه های رازیانه و بادام در داروهای سنتی برای بهبود بینایی استفاده می شوند.
2- نیروبخش مغزی خوب: نبات باعث تقویت قدرت مغز می شود و بهتر است که قبل یا بعد از آن گردو مصرف شود تا این مزیت افزایش یابد. همچنین نبات زعفرانی خواص بسیار بیشتری نسبت به نبات معمولی در این زمینه دارد.
3- موثر برای سرفه و گلودرد: نبات یکی از بهترین داروها برای پیش‌گیری از سرما، سرفه و گلو درد است. به تسکین سرفه کرد
حالم از صبح بده...تهوع یک لحظه ولم نکرده..دلم آشوبه..واسه ی مدت اصن نمیدونستم اسپریهام کجان..الان ی هفته اس اصن نمیتونم ازشون دور شم..این نفس تنگیه هیچ جوره خوب نمیشه..حتی نوشتنم حالموخوب نمیکنه..از صب صدبار نوشتم و پاک کردم..از صب دست ب هرکاری زدم نصفه مونده..ب خودم اومدم دیدم هیچکاری نکردم و دارم اشک میریزم..اینقد همه جا بغضمو قورت دادم..گلودرد داره میکشدم...لعنت...دلم ی دل سیر گریه میخواد...

+چی شد ک آدما اینقد پست شدن؟؟
هستی خدا؟؟!!
در یک فهرست رتبه‌بندی شده‌ از بیماری‌ها،‌ یکی از مواردی که در رده‌های پایین قرار دارد ولی باید آن را جدی گرفت، خشکی دهان است. دهان به طور طبیعی باید دارای بزاق باشد، ولی وقتی بزاق کم شود مشکلاتی ایجاد می‌شود. خشکی دهان حالتی است که در آن دهان خشک و عاری از بزاق می‌شود، در نتیجه هنگام بلع، چشیدن و جویدن غذا دچار مشکل می‌شویم. بیماری‌هایی مانند دیابت، ایدز یا اختلالات تیروئید باعث خشکی دهان می‌شوند. در این مقاله با دلایل خشکی دهان و راه‌
علامتها مهم آنفولانزا دربرگیرنده سرفه , آبریزش بینی , عطسه , احتقان بینی و گلودرد است که گاه با درد عضلانی , خستگی , سردرد و حیف کردن اشتها همراه است . گلو درد نزدیک به 40 % موردها و سرفه نزدیک به 50 % موجود هست , در حالی که درد عضلانی نزدیک به نیمی از آن صورت میدهد . در بزرگسالان , تب به طور کلی نیست , البته در نوزادان و کودک ها خردسال شایع است .
ادامه مطلب
وقتی همه مریض میشن و من نمیشم اوضاع به نظرم طبیعیه. ولی وقتی همه مریض میشن و منم میشم از خودم ناامید میشم. آخه مگه هر کار بدی بقیه کردن منم باید بکنم؟ آدمم اینقد ضعیف؟
الان همه سرما خوردیم، کل شهر جمیعا! مال من محدود به گلودرده. دیشب شربت آبلیموعسل خوردم و آب‌نمک غرغره کردم، یه اپسیلون بهتر شد. امروز رفتم درمانگاه و تمام مدت حرف زدم. بعضی‌هام واقعا از آدم انرژی می‌گیرن، به یک بار و دو بار و سه بار توضیح متوجه نمیشن. یکی که امروز منو به استیصال
خواص عسل معجزه ای برای سلامتی بدن
مصرف عسل باکتری هایی را که آکنه ایجاد می کند، از بین می برد. با استفاده از عسل به صورت موضعی می توان زخم های دیابتی را درمان کرد.سلول های مرده پوست را از بین می برد و باعث نرمی آن می شود، خط های ایجاد شده روی صورت را کاهش می دهد و خشکی آرنج و پاشنه پا را برطرف می کند. نرم کننده حاوی عسل، از ایجاد موخوره جلوگیری می کند و باعث براقی مو می شود.روند سوخت و ساز را تسریع می بخشد و باعث کاهش وزن می شود.
مصرف آن با سیر خا
در مورد ویروس کرونا چه باید کرد ؟ هیچ واکسنی برای ویروس کرونا وجود ندارد. برای جلوگیری از ابتلا به ویروس کرونا، همان کارهایی را انجام دهید که از سرماخوردگی پیشگیری می کنید:
دستان خود را کاملاً با صابون و آب گرم یا با یک ضدعفونی کننده دست بشویید.
دست و انگشتان را از چشم ، بینی و دهان دور نگه دارید.
از تماس نزدیک با افراد آلوده خودداری کنید.
علائم شایع ویروس کرونا
بیشتر علائم ویروس کرونا مانند هر عفونت تنفسی فوقانی دیگر، شامل آبریزش بینی، سرفه،
نکات مهم بهداشتی در هوای آلوده
۱) از ماسک مناسب استفاده کنید
۲) در خانه بمانید
۳) مایعات کافی مصرف کنید
۴) به گیاهان رو بیاورید
۵)قرار گرفتن در معرض آلودگی هوا ممکن است منجر به بروز علائم اولیه‌ای مانند سرفه، سوزش در چشم و بینی، گلودرد، آسم یا خس‌خس سینه و خستگی شود. 
اگر این علائم در شما هم‌چنان ادامه یافت، فوراً با پزشک مشورت کنید
┄┅═══✼✼✼═══┅┄
️ #پیک_خبری_ملارد
@peikemalard
مشاهده مطلب در کانال
داروی امام کاظم ( علیه السلام ): زمستانه
✅ خاصیت درمانی:پیشگیری و درمان بیماری های فصل سرما:_  سرما خوردگی_ آنفولانزا_ تب_  گلودرد  تقویّت سیستم ایمنی بدن
✅ نکته:  مصرف این دارو آخر شب  و موقع خواب  بهتر است    کودکان به هر شکلی که مقدور باشد، بخورند ولو اینکه با آغشته کردن  پستانک .
لیمو شیرین میوه‌ بومی آسیای جنوب شرقی و از خانواده مرکبات است. جالب است بدانید درخت این میوه 60 متر رشد کرده و در سال‌های پنجم تا ششم به بعد شروع به باردهی میوه می‌کند. این میوه بسیار مفید با داشتن منبع غنی‌ای از ویتامین C، آهن و اسید سیتریک برای درمان بسیاری از بیماری‌ها از جمله سرماخوردگی و گلودرد مفید است. در ادامه به خواص لیمو شیرین برای سلامتی و پوست بیشتر خواهیم پرداخت.
ادامه مطلب
با توجه به جو بسیار سنگینی که امروزه به دلیل ورود ویروس کرونا حاکم شده است، به نظرم بهتره همه ما با علائم این ویروس آشنا بشیم و بهتر آن را بشناسیم. آنچیزی که اکثرا در این مورد می نویسند تب بالا، تنگی نفس و علائم سرماخوردگی است. 
ویروس کرونا سریع پخش می شود و لذا بهتر است که تا جای ممکن توصیه های بهداشتی را در این خصوص رعایت کنیم مانند ضد عفونی کردن دست ها و استفاده از ماسک در صورت سرماخوردگی و ...

علائم ویروس کرونا  بسیار شبیه سرماخوردگی است و
یکی از مهمترین فواید عسل این است که اگر مادران ۳ ساعت قبل از خواب، عسل و یا کشمش بخورند و سپس به نوزاد خود شیر دهند نوزاد هنگام شب، با آرامش خاطر بخواب می رود. علاوه بر این عسل حاوی خواص زیر میباشد.
یک شیرین کننده سالم است.
از سرطان و بیماری قلبی جلوگیری می‌کند.
می‌تواند کولیت، نشانه های سرماخوردگی و گلودرد را درمان کند.
حاوی آهن و مقدار کمی کلسیم، اسید فولیک، ویتامین C و B است.
عسل محلی حتی می‌تواند به تقویت سیستم ایمنی مادر کمک کند.
برای درما
عسل نمدار غنی از ویتامین B1 تیامین می باشدو دارای خواص ضد عفونی کننده بوده و جهت درمان سرماخوردگی، گلودرد ، سرفه و برونشیت و … مفید است.
مصرف این عسل همراه با لیموی تازه باعث تقویت بدن ، توانمندی و  افزایش مقاومت بدن در مقابل انواع بیماریهای ویروسی همانند کرونا ، آنفلو آنزا و … می گردد و بسیار مفید است.
این عسل برای افراد دارای استرس مفید بوده و برای کسانی که از بیخوابی رنج می برند ، از هر نوع قرص خواب آوری مفید تر است.
این عسل دارای خواص ضد
شیر و عسل مقوی‌ترین نوشیدنی سالم طبیعت
ترکیب شیر و عسل معجونی خوش طعم و مقوی است که هم برای کاهش مصرف شکر و همچنین داشتن خوابی راحت می توان از آن استفاده کرد. این نوشیدنی فواید مفید و بی نظیر دیگری نیز دارد. این ترکیب نه تنها باعث تسکین گلودرد می شود بلکه مقاومت شما را برای انجام ورزش و مقابله با بی‌خوابی بالا می برد. ادامه مطلب شیر و عسل مقوی‌ترین نوشیدنی سالم طبیعت ادامه مطلب...
یک بیماری عفونی ویروسی دستگاه تنفسی فوقانی است که در مرتبه نخستین بینی را ذیل تأثیر قرار می‌دهد . گلو , سینوسها و حنجره هم ممکن است دچار شوند . نشانه ها و علامت ها ممکن است کمتر از دو روز بعداز قرار به دست آوردن در معرض ویروس ظواهر شود . اینها ممکن است مشتمل بر سرفه , گلودرد , آبریزش بینی , عطسه , سردرد و تب باشد . اشخاص معمولاً در هفت عدد روستا روز بهبود مییابند , البته بعضا از علامتها ممکن است تا سه هفته ادامه یابد . گاهی اوقات ممکن است اشخاص با مش
خوبم، خیلی خوب! البته اگر از احوال ما جویا باشی و البته‌تر این‌که راستش را نخواهی!
راستش را اما اگر بخواهی، طوری نیست، کمی گلویم درد می‌کند و یک جورهایی انگار گرفته باشد. حرف زدن با گلویی که درد می‌کند خراش می‌اندازد به انتهای گلو و خلاصه این‌که گلودرد پای آدم را به دنیای «دیفن هیدرامین» و «سکوت» باز می‌کند!
راست‌ترش را اگر بخواهی گلویم آن‌طورها که هر بار، درد نمی‌کند. حرف که می‌زنم هم تیر نمی‌کشد، فقط درد را از گلو می‌کشد به چشمم و...
از محدودیت های دوران بارداری می توان به منع مصرف خیلی از دارو ها اشاره کرد چرا که روی جنین تاثیر می گذارند. اما این به آن معنی نیست که نمی توانید برای بیماری که به آن مبتلا شده اید کاری انجام دهید.سرمای پاییز کم کم دارد از راه می رسد و همراه آن سرما خوردگی و گلو درد هم شیوع پیدا می کند. اگر باردار نباشید درمان این بیماری ساده است اما در دوران حاملگی قضیه فرق دارد. در این دوران شما نمی توانید خیلی از داروها را مصرف کنید و یا بهتر است مصر
یکی از دوستان همکار فرستاده بود که برین تو سامانه  salamat.gov.ir و تو طرح غربالگری کرونا شرکت کنید.من شرکت کردم. کد ملی می خواست و بعد هم مشخصات و آدرس اینا رو نشون داد.چند تا سوال داشت درباره همین علائم کرونا من سرفه خشک رو تیک زدم.بعد هم پیام داد که شما نیاز به استراحت و مراقبت دارید و اگر حالتون بدتر شد و تنگی نفس و گلودرد و تب اینا داشتین مراجعه کنین به مراکز درمانی..
تو استان ما این چند روزه میگن خیلی شیوع زیاد شده و ترس همه رو زیاد کرده..
من تقریب
داروی امام کاظم ( علیه السلام ): زمستانه
✅ خاصیت درمانی:پیشگیری و درمان بیماری های فصل سرما:_  سرما خوردگی_ آنفولانزا_ تب_  گلودرد  تقویّت سیستم ایمنی بدن
✅ نکته:  مصرف این دارو آخر شب  و موقع خواب  بهتر است    کودکان به هر شکلی که مقدور باشد، بخورند ولو اینکه با آغشته کردن  پستانک .

لینک کانال محصولات فروشگاه رمان در پیام رسان ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/277479424C02bb116a12
کرونا ویروس در ترکیه

کرونا ویروس نسل تازه ای از کرونا می باشد این ویروس از حیواتات به اسان منتقل شده است و تا کنون ده ها نفر در چین مبتلا به این ویروس شده اند علایم بیماری مانند سرما خوردگی می باشد و با آبریزش بینی و سرفه و گلودرد و سر درد و تب شروع می شود.
وزیر بهداشت ترکیه اعلام کرد تا کنون هیچ موردی از ابتلا به ای ویروس در کشور نداشته ایم همچنین تا کنون 88مورد مشکوک به ویروس کرونا در شهر های مختلف آزمایش و بررسی شده و در هیچ کدام موردی مبتل
مراقبت از یک نوزاد با سرفه؟ برای خنک شدن، هک کردن، یا لرزیدن برای اولین بار گوش کنید، سپس برای پیدا کردن آنچه که طبیعی است و زمانی که زمان نگرانی است بخوانید.
سرفه کودک می تواند به معنای چیزهای بسیار متفاوت باشد و این به آن معنی نیست که شما می توانید از کودک خود سوال کنید که اشتباه است. گاهی اوقات دشوار است بدانید اگر شما باید برای مشاوره با پزشک خود تماس بگیرید، یک قرار ملاقات داشته باشید یا به طور مستقیم به اتاق اورژانس بروید.هاوارد بالبی،
دو روزه دست چپم بسیار درد میکنه، از نیمه ی چپ گردنم شروع میشه و تا آرنجم تیر می کشه. شونه ام مخصوصا خیلی درد میکنه و واقعا نمی دونم چشه. یکی از شدیدترین دردای عمرم بعد از سردرد همیشگی و گلودرد پارساله. دیروز یه نوافن خوردم و یکم بهتر شد ولی تو بازار در حال امتحان کردن زیپ چمدون و کوله، زیپ رو محکم کشیدم و دوباره درد گرفت. کلا فرق نمی کنه، هم تیزاتیدین خوردم خم نوافن، حتی پماد ایبوپروفن هم زدم ولی بیشتر از دو ساعت دووم نمیارن هیچ کدوم. خلاصه که خ
قدم‌هایم سست بود و احساس ضعف می‌کردم. مسیر خوابگاه تا درمانگاه شده بود طولانی‌ترین مسیر زندگی! با شانه‌های افتاده و چشم‌های پژمرده و شکم گرسنه، آهسته قدم برمی‌داشتم و به‌ این فکر می‌کردم که اگر الان کسی ناخواسته به من تنه‌ای بزند، پخش زمین می‌شوم و تا یک هفته از جایم بلند نخواهم شد. سرچشمهٔ همهٔ این‌ها هم گلودرد ناگهانی‌ام بود؛ البته اگر بشود اسمش را گذاشت گلودرد! تک و توک سرفه‌هایی می‌کردم و به‌نظر می‌رسید دارم سرما می‌خورم. به‌
شربت برون کلد (Broncold) چیست ؟
هیچ شکی نیست که ویروس سرماخوردگی در دمای سرد ثبات بیشتری دارد، بنابراین به علت شرایط خشک و سرد بیشتر باقی می ماند.
تفاوت هایی بین علایم مرتبط با ویروس سرماخوردگی و ویروس آنفولانزا وجود دارد اما یکی از این دلایل این است که بدن انسان در زمستان نسبت به ویروس سرماخوردگی حساس است.
هوای سرد ، رطوبت مجاری بینی را خشک می کند و باعث می شود که سرایت ویروس بیشتر شود.
معرفی شربت برون کلد (Broncold)
یکی از شربت های پیشنهادی ما برای سر
خواص و خطرات مصرف عسل برای خانم های باردار
مصرف عسل برای خانم های باردار خواص و فواید زیادی دارد که البته در صورت مصرف بیش از حد باعث ایجاد خطراتی نیز میگردد. عسل شیرین، مقوی و سالم است. همه افراد پیر و جوان از آن به نوعی بهره میبرند. ولی مگر خوراکی های شیرین برای سلامتی ضرر ندارند؟! همچنین، هنگام بارداری تا چه حد ممکن است ایجاد خطر کند؟ این مقاله به شما کمک میکند تا خطرات و فواید عسل در زمان بارداری را دریابید. پس به خواندن ادامه دهید.

خواص ع
آنفلوآنزا با تب‌ولرز و بدن درد همراه است و سرماخوردگی معمولا آب‌ریزش بینی دارد. بالا رفتن تب هم از علائم هر دوی آن‌هاست؛ همچنین سرفه، عطسه و گلودرد.
کرونا می‌تواند همه این‌ نشانه‌ها را داشته باشد اما برای تشخیص آن به علائم دیگری دقت کنید. تنگی نفس حاد در کنار سرفه و گلودرد از مهم‌ترین نشانه‌های بیماری کرونا است. 
به طور متوسط طی پنج روز از شروع علائم، افراد دچار تنگی نفس می‌شوند.
پس از حدود هشت روز مشکلات تنفسی شدید در افراد مبتلا مشاه
روزهای اول اسفند بود که اعلام کردند کرونا تو ایران شیوع پیدا کرده و دقیقا همون هفته من سرما خوردم گلودرد و تب و آبریزش بینی_مطمئن بودم سرماخوردگیه چون دو روز قبلش بیرون شهر بودیم و من لباس مناسب نپوشیده بودم و از سرما دندونام به هم می خورد. ولی خوب از طرفی چند روز قبل از اعلام شیوع، من تقریبا ۱۰۰ نفر آدم و دیده بودم و باهاشون حرف زده بودم‌و با همه شونم دست داده بودم. جالب اینکه دونفرشون اهل شهر قم بودند و یکنفر هم دانشجو بود که ماه قبلش از چین
_آموکسی سیلین عفونت‌های ویروسی مثل سرماخوردگی ها و آنفلوانزای رایج را درمان نمی‌کند_اگر به پنی سیلین حساسیت دارید، نباید از آموکسی سیلین استفاده کنید.
_آموکسی سیلین، تأثیر قرص‌های پیشگیری از بارداری را کاهش می‌دهد و احتمال اینکه شما همزمان با مصرف این دو قرص باز هم باردار شوید وجود دارد
_آموکسی سیلین را درست مطابق با تجویز پزشک‌تان مصرف کنیدبعضی از آموکسی سیلین‌ها را باید همراه با غذا یا یک ساعت بعد از آن مصرف کنید
_اگر آموکسی سیلین را
برای مشاهده تصویر در ابعاد اصلی، روی تصویر بالا کلیک کنید. یا مَنْ اِسْمُهُ دَوآءٌ وَ ذِکْرُهُ شِفآءٌ  داروی جـامـع امـام کـاظـم (ع)  مـعـــروف بــه سـیــــد داروهــا  این دارو سیستم ایمنی بدن را تقویت کرده و از ابتلا به انواع بیماری‌ها جلوگیری می کند، از جمله سرماخوردگی، آنفلوآنزا، گلودرد و تب.دانلود با کیفیت بسیار بالا و رایگان در https://eitaa.com/zainia
 این بیماری (ناشی از تب روماتیسمی)، یک بیماری التهابی است که می تواند بر بسیاری از بافت ها، به خصوص قلب، مفاصل، پوست و مغز تاثیر بگذارد. دریچه های قلب نیز به مرور زمان دچار التهاب و آسیب می شوند. این آسیب می تواند منجر به تنگی دریچه قلب شود و عملکرد نرمال قلب را مختل کند و در طی چند سال موجب نارسایی قلب می شود.
تب روماتیسمی در هر سنی ممکن است رخ دهد، اما معمولا در کودکان 5 تا 15 ساله رخ می دهد. این بیماری، در کشورهای توسعه یافته مثل ایالات متحده، ن
فواید عسل و بالنگ
خواص عسل
مصرف ناشتا یک لیوان آب ولرم با عسل و آب لیمو، بدن را پاک سازی می کند. مصرف عسل باکتری هایی را که آکنه
ایجاد می کند، از بین می برد. با استفاده از عسل به صورت موضعی می توان
زخم های دیابتی را درمان کرد.سلول های مرده پوست را از بین می برد و باعث
نرمی آن می شود، خط های ایجاد شده روی صورت را کاهش می دهد و خشکی آرنج و
پاشنه پا را برطرف می کند. نرم کننده حاوی عسل، از ایجاد موخوره جلوگیری می
کند و باعث براقی مو می شود.روند سوخت و
زنجبیل جزء گیاهان دارویی مهم است. خواص زنجبیل گوناگون است؛ از جمله ضد تهوع، مقوی قلب، ضد لخته شدن خون، ضد باکتری، آنتی اکسیدان، ضد سرفه، ضد سموم کبدی، ضد التهاب، ادرارآور، کاهش اسپاسم، محرک سیستم ایمنی، ضد نفخ، افزایش ترشحات روده ای معدی، پایین آورنده کلسترول خون، محرک گردش خون مغزی و محرک هضم غذا می باشد. زنجبیل اصالتاً یک گیاه چینی و هندی است و در این کشورها در طول بیشتر از 4000 سال در پخت و پز غذا مصرف شده است.از آنجا که مردم علاقه وافری به
درمان سرماخوردگی با عسل این بار برای همراهان همیشگی رویال
شروع
فصل سرما همواره بیماری ها نظیر سرماخوردگی،گلودرد ،آنفلونزا و .. را در
پی دارد برای همراهان همیشگی عسل رویال این بار دمنوش های ترکیبی عسل و
سایر گیاهان طبیعی که در حال حاضر به عنوان موثر ترین روش های درمانی برای
بیماری ها استفاده می شوند را توصیه میکنیم.

معجون درمان سرماخوردگی با عسل
معجون زنجبیل و عسل برای افراد مبتلا به سرماخوردگی و آنفلونزا مفید بوده و به درمان سرفه، گل
سلام
من از شنبه موندم خونه و فردا هم نمیرسم سرکار، یکم مریض احوال شدم، بدنم ضعف داره و منم از این موقعیت استفاده کردم که نرم شرکت. دوست پسرم هم که بچه خودشو کشت کلی قرص و شربت و ویتامین سی گرفته برام، الانم اومد برام آب پرتقال گرفت با زنجبیل و فلفل سیاه، آب لیمو ترش، زردچوبه و عسل، میگن برای گلودرد به شدت خوبه 
منم از دیروز دارم یه سبد جدید میبافم، فکر کنم تا ده دقیقه دیگه تمومش میکنم و احتمالا پروژه بعدیم کلاه باشه با شال گردن
دلم میخواد کتاب
چگونه Coronavirus را شناسایی کنیم

Coronavirus یک ویروس است که باعث ایجاد شرایطی مانند سرماخوردگی ، MERS ، SARS و سایر بیماریهای تنفسی می شود. علاوه بر این ، در ژانویه سال 2020 ، مقامات بهداشتی چین شیوع شکل جدیدی از کروناویروس را که باعث عوارض جدی مانند ذات الریه است ، تأیید کردند. اگر گمان می کنید که به کرونا ویروس مبتلا هستید ، ضروری است که در خانه بمانید ، بنابراین خطری برای آلوده کردن دیگران ندارید. در حالی که هیچ دارویی برای کورو ویروس وجود ندارد ، ام
سلام.
تو این چهار پنج روز خیلی نمی‌رسیدم سر بزنم اینجا و الان ۱۳۰ تایی ستاره‌ی روشن شده دارم که نمی‌دونم باید باهاشون چی کار کنم :)) ولی دو تا مزیت داره. اول اینکه من تو اسفند تقریبا تونستم اینستا رفتنم رو مدیریت کنم در حالی‌که مدام سر زدن به وبلاگ یه جورایی جایگزینش شده بود. الان همون‌طور که وسواس حتما چک کردن همه‌ی استوری‌های همه‌ی پیجایی که دنبالشون می‌کنم رو ترک کرده بودم، ظاهرا ناخودآگاه وسواس حتما چک کردن همه‌ی وبلاگ‌های به‌روز
انار و سرماخوردگی

اگرچه
سرماخوردگی تنها از دهه ۱۹۵۰ شناخته شده‌است، اما این بیماری از دوران
باستان با انسان همراه بوده‌است. علائم و درمان آن در پاپیروس‌های ابرس
مصری، قدیمی‌ترین اثر طبی موجود که در قرن ۱۶ پیش از میلاد نوشته شده،
توضیح داده شده‌است. واژه «سرماخوردگی» اولین بار در قرن ۱۶ به کار برده شد
و علت نامگذاری آن تشابه بین علائم این بیماری و علائمی که هنگام در معرض
قرار گرفتن هوای سرد است به وجود می‌آید بود. در این مطلب از سایت
انار و سرماخوردگی

اگرچه
انار و سرماخوردگی

اگرچه
انار و سرماخوردگی

اگرچه
انار و سرماخوردگی

اگرچه
انار و سرماخوردگی

اگرچه
انار و سرماخوردگی

اگرچه
انار و سرماخوردگی

اگرچه
انار و سرماخوردگی

اگرچه
انار و سرماخوردگی

اگرچه
دلیل عمده گلو درد
گلو درد ممکن است دلایل مختلفی داشته باشد مانند عفونت. در اینجا هشت مورد از عمده ترین علل گلو درد را برایتان شرح می‌دهیم.
۱- سرماخوردگی، آنفولانزا و سایر عفونت‌های ویروسی
ویروس‌ها علت حدود ۹۰ درصد از گلو درد‌ها هستند. از جمله ویروس‌هایی که باعث گلو درد می‌شوند عبارتند از:
سرماخوردگی
آنفلوآنزا
بیماری مونونیوکلوسس، یک بیماری عفونی است که از طریق بزاق انتقال می‌یابد
سرخک، بیماری که باعث بروز خارش و تب می‌شود
آبله مرغان،
 گل گاوزبانگل گاوزبان دارای طبیعت گرم و اثر نشاط آور، مقوی تمام بدن و آرامش بخش است. برگ های این گیاه به عنوان تصفیه کننده خون بسیار موثر هستند.این دمنوش ورم و التهاب کلیه ها را درمان و کلیه ها را تقویت می کند، ادارا آور است و در تنظیم اختلالات ادراری و تعریق، موثر است. برگ های تازه گل گاوزبان دارای مقدار زیادی ویتامین C است و درمان سرماخوردگی تنگی نفس و گلودرد، مفید است؛ به ویژه زمانی که با عسل طبیعی مخلوط شود.برای درمان افسردگی ها، یا افزایش
"ورم ملتحمه" یا کونژنکتیویت (conjunctivitis)اصطلاحی است که برای توصیف التهاب ملتحمه ی چشم استفاده می شود و شایع ترین علت قرمزی چشم است.سفیدی چشم با پرده نازکی به نام ملتحمه پوشیده شده است که ترشحات مخاطی را برای پوشاندن و نرم کردن سطح چشم تولید می کند. این پرده به طور طبیعی حاوی عروق ظریفی است که با بررسی دقیق قابل مشاهده اند و در صورت تحریک یا التهاب ملتحمه، عروق خونی آن مشخص تر می‌شوند و چشم، قرمز به نظر می رسد.
عوامل گوناگونی می توانند سبب التهاب
نشسته بودیم روی ارابه‌ی خالی سانتا که سلفی بگیریم. یک آقایی اون اطراف بود آمد جلو و پیشنهاد داد که عکس بگیره، و این شد که من و صابر با نیش تا بناگوش باز، زل زدیم به دوربین و گفتیم cheeeeese!
بعدتر وقتی خواستم عکس را بگذارم اینستاگرام کمی مکث کردم و به این فکر کردم که چقدر ظاهر و باطنش فرق دارد... در ظاهر یک خانواده شرقی خندان و شاد می‌بینید در غرب اروپا، در آخرین شب Royal Christmas Fair، تعطیلات، جشن، کریسمس، رفاه، برق شادی، نور، خوشبختی...
در باطن یک خانوا
پونه گیاه کمیابی نیست و درغذاهای مختلف استفاده می شود و قرنهاست که این ادویه به عنوان گیاه دارویی کاربرد دارد ،این گیاه انواع بیماریها بخصوص بیماری های عفونی را درمان می کند.
یکی از بهترین راه های بهره از خاصیت درمانی نوشیدن یک فنجان چای پونه است چای پونه گلو دردحتی گلودرد میکروبی را درمان و با ویروس و عفونت های بدن مبارزه میکند. آنتی اکسیدان موجود در پونه سیستم ایمنی را تقویت می کند و حاوی رزمارنیک اسید و تیمول است. مطالعات نشان داده ترکیب
فواید عسل برای کودکان
۱) از کبد محافظت می کند
عسل به کنترل قند خون کمک می کند.

۲) گلو درد را تسکین می دهد
خواص عسل برای کودکان یکی از رایج ترین داروهای طبیعی برای گلودرد است. این دارو در داروهای آیورودا و سایر داروهای طبیعی به فرم های مختلف برای بهبود گلو درد استفاده شده است. عسل برای سرفه کودکان در بسیاری از خانه ها جایگزین شربت سرماخوردگی می شود و تاثیر به سزایی در درمان سرفه و سرماخوردگی کودکان دارد.

۳) بهبود ناراحتی معده
عسل می تواند گزی
روماتیسم قلبی چیست و چگونه درمان می شود؟
روماتیسم قلبی چیست و چگونه درمان می شود؟
یکی از بیماری هایی که اغلب افراد در فصل سرما به آن مبتلا می شوند، گلودرد است. گلودرد در ظاهر بیماری بسیار ساده ای است و برخی از افراد تصور می کنند، نیازی به درمان ندارد و پس از گذشت چند روز به خودی خود بهبود می یابد.
اما بی توجهی به درمان این بیماری ساده، ممکن است عوارض جبران ناپذیری به همراه داشته باشد که یکی از آنها بیماری روماتیسم قلبی است. در ادامه مطلب بیشتر
برای مشاهده تصویر در ابعاد اصلی، روی تصویر بالا کلیک کنید. یا مَنْ اِسْمُهُ دَوآءٌ وَ ذِکْرُهُ شِفآءٌ  داروی جـامـع امـام کـاظـم (ع)  مـعـــروف بــه سـیــــد داروهــا  این دارو سیستم ایمنی بدن را تقویت کرده و از ابتلا به انواع بیماری‌ها جلوگیری می کند، از جمله سرماخوردگی، آنفلوآنزا، گلودرد و تب.
 دریــافــت فـایــل PDF راهـنـمـــایــی کـــامــــل ایــن دارو                    دانلود با کیفیت بسیار بالا و رایگان در https://eitaa.com/zainia
مریض شدم. یک ماه هست که از گلودرد و گوش درد و سردرد کارم شده درس خواندن نصفه نیمه، خوردن نیمه نصفه و خواب زیاد. هرچه انتی بیوتیک میخورم اثر نمیکند. همین دو هفته پیش هم فشارم وسط پاساژ شلوغ حافظ افتاد و درازم کردند توی نمازخانه با یک سرم ۱ساعت و نیمه.کل بدنم درد میکند. از دستهایم که دیگر توان حرکت برایش نمانده تا پاهایم که با هر بار تب کردن، سست میشود و مجبور میشوم بنشینم. زانویم هم دردش عود کرده، این کشکک بی صاحاب، دلم میخواهد بگیرمش به فحش. بعد
هر نفری که از من بالاتره،خودشو از من بالاتر میبینه،خیلی بالا بالا هاست،خیلی خودشو دست بالا میگیره،ازش پایین ترم،منو از خودش پایین تر میبینه،خیلی منو ریز میبینه،خیلی منو دست کم گرفته،......باعث میشه بیشتر برای موفقیت طمع کنم.باعث میشه بیشتر بخوام موفق بشم.باعث میشه ولعم بیشتر بشه،باعث میشه طمعم بیشتر بشه و قطعا باعث میشه سرعتم بیشتر بشه.باعث میشه انگیزه ام قدرت بگیره.
فکر کردن به هر کدوم از این افراد بهم انرژی ای رو میده....باور نکردنی.
گلو درد و رفع سرفه
 گلو درد و رفع سرفه چگونه با درمان خانگی بهبود می یابد ؟
۴- یک قاشق غذاخوری عسل را در یک لیوان آب پرتغال یا آب لیموترش حل کنید
و سه نوبت در روز بنوشید .
این نوشیدنی به علت در برداشتن مقداری آنتی بیوتیک و مقادیر زیاد ویتامین ث و
سایر ویتامین ها و مواد معدنی به عنوان مکمل داروهای تجویز شده توسط پزشک
برای تسریع التیام انواع سرماخوردگی ها ، گلودردها ،
عفونت های گلو و شش ها و سرفه بسیار مفید و اثربخش است .
گلو درد و رفع سرفه
۵- یک قاش
می دونستین پرفروش ترین کتاب تاریخ ادبیات، «دو شهر» نوشته ی چارلز دیکنزعه؟ می دونستین رتبه ی بعدی مال ارباب حلقه هاست؟ می دونستین رتبه ی چهارم مال هری پاترعه؟ می دونستین رتبه ی سیزدهم مال ناطور دشته؟ می دونستین رتبه ی نه مال نارنیاست؟ شکه کننده نیست؟ من همین الان خوندم لیستو و باعث افتخارعه که کتابای مورد علاقم همشون جزو پرفروش ترین هان. یا شایدم... باعث افتخارعه که کتابای پرفروش جزو کتابای مورد علاقمن... درهرصورت فرقیم نمی کنه. اصل قضیه اینک
سعیده علیزاده در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران تبریز افزود: گُل و میوه آقطی خواص دارویی دارد.
وی تصریح کرد: استفاده از دَم کرده این گیاه دارویی برای برطرف شدن بیماری های ریه و دستگاه تنفسی موثر است.
علیزاده ادامه داد: کِرِم آقطی برای ماساژ پوست دست های تَرَک خورده و زخم های روی دست موثر است.
استادیار گروه باغبانی دانشکده کشاورزی دانشگاه تبریز یادآور شد: آقطی را به دلیل دارا بودن خواص درمانی آقطی و پیشگیرانه به عنوان یک داروخانه کامل می
برای مشاهده تصویر در ابعاد اصلی، روی تصویر بالا کلیک کنید. یا مَنْ اِسْمُهُ دَوآءٌ وَ ذِکْرُهُ شِفآءٌ  داروی جامـع امـام کـاظـم (ع)  مـعـــروف بــه سیـــد داروهـــا این دارو سیستم ایمنی بدن را تقویت کرده و از ابتلا به انواع بیماری‌ها جلوگیری می کند، از جمله سرماخوردگی، آنفلوآنزا، گلودرد و تب.
 دریــافــت فـایــل PDF راهـنـمـــایــی کـــامــــل ایــن دارو                     دانلود با کیفیت بسیار بالا و رایگان در https://eitaa.com/zainia
نشستم دارم سعی می‌کنم یه مطلب برای یربوکمون بنویسم. این چهارمیشه و فکر می‌کردم اصلا خوب نشدن چیزایی که تحویل دادم ولی خوشبختانه بچه‌ها خوششون اومد. فکر می‌کنم کاش زودتر قصد می‌کردم برای همکاری با این گروه. 
باید مصاحبه‌ای رو که با ک. انجام دادم مکتوب کنم. بعد به ن. پی‍ام بدم و بپرسم می‌شه باهاش مصاحبه کنم یا نه. و اگه گفت آره باید تلفنی باهاش صحبت کنم و این سخته برام! ولی همین که سوال‌ها مشخصه و مکالمه دست من نیست خیلی خوبه. :))
گریم تئاتریا
همین کرونا جنبه های مثبت هم داشته ها،همین کرونا باعث شد، ارگان های نظامی به جای ساخت بمب و موشک،دستکش و ماسک و مایع ضد عفونی کننده تولید کنند.همین کرونا باعث شد نظر مردم به پزشکان به جای پول پرست به مدافعان سلامت تغییر کند و بیمارستان ها به جای پول نجومی رایگان کار کنند.همین کرونا باعث شد، قدر همین بوس و ماچ کردن های الکی مو نو بیشتر بدونیم، و دلمون لک بزنه برای یک بوس بدون ترس.همین کرونا باعث شد، بفهمیم زالوصفت های جامعه ما کدامند و چه کسانی
فیلم ها بر روی انسان تاثیر می گذارند،فیلم های کمدی باعث تاثیرات مثبت در انسان می شوند.
تاثیرات فیلم کمدی
۱.شادی
دیدن فیلم کمدی باعث می شود؛احساس خستگی، بی حوصلگی از بین رود،و انسان احساس شادی کند.
۲.کاهش فشار خون
خندیدن باعث کاهش فشار خون می شود،اگر افراد چند روز پشت سرهم فیلم کمدی نگاه کنند، فشار خون آن ها کاهش می یابد.
۳.قلب
پزشکان می گویند ۱۵ دقیقه شدید خندیدن باعث می شود؛گرفتگی رگ های قلب ازبین رود، فیلم های کمدی معموماً باعث خنده می شوند
باعث از بعث به معنی فرستادن ، تهییج کردن، بیدار کردن، برانگیختن، تحریک کردن، تشویق کردن، به هیجان امدن، بی اراده بیدار شدن و وادار به انجام یک کار، علت ، سبب، 
اینکه خالق هستی باعث هر انچیزی که در هستی در حرکت است شکی نیست.
هر اتفاقی که خارج از سیر معمول زند‌ی هر ذره هست باعث و علت اصلی آن کسی نیست جز خالق.
شاید درختی که به یکباره خشک میشود و یا دانه ای که از دل یک سنگ جو$نه میزند
شاید تغییرات غیر قابل پیش بینی جوی و یا اتفاقات خارق العاده ای که
علت سوختگی موتور تردمیل1- عدم روغن کاری و از بین رفتن لایه استر کتان تسمه نقاله می شود که باعث می شود اصطکاک تسمه تردمیل نسبت به تخته تردمیل بالا رو و باعث داغ شدن موتور تردمیل و سپس باعث سوختن موتور تردمیل می شود .2- به علت عدم استفاده از تردمیل , تسمه نقاله تردمیل خشک شده است و باعث فشار آمدن به موتور تردمیل می گردد. 3- عمر تسمه نقاله تردمیل تمام شده است . 
باعث از بعث به معنی فرستادن ، تهییج کردن، بیدار کردن، برانگیختن، تحریک کردن، تشویق کردن، به هیجان امدن، بی اراده بیدار شدن و وادار به انجام یک کار، علت ، سبب، 
اینکه خالق هستی باعث هر انچیزی که در هستی در حرکت است شکی نیست.
هر اتفاقی که خارج از سیر معمول زند‌ی هر ذره هست باعث و علت اصلی آن کسی نیست جز خالق.
شاید درختی که به یکباره خشک میشود و یا دانه ای که از دل یک سنگ جو$نه میزند
شاید تغییرات غیر قابل پیش بینی جوی و یا اتفاقات خارق العاده ای که

به گزارش بهداشت نیوز زمانی که با احساس خراشیدگی در گلو مواجه هستید و سرفه به سراغ شما می آید، نخستین چیزی که برای نوشیدن انتخاب می کنید، احتمالا یک فنجان بزرگ چای گرم است.
چای یا نوشیدنی های گرم دیگر می توانند به تسکین التهاب، پاکسازی مسیرهای بینی و کاهش مقدار مخاط که از مسیرهای بینی سرچشمه می گیرد و ممکن است گلو را هرچه بیشتر تحریک کند، کمک می کند. برخی انواع چای در تسکین درد نقش داشته و برخی دیگر به تنظیم تولید مخاط کمک می کنند.

با این وج
- تو مترو به خودم می‌گفتم شاید نباید این‌ها رو بهت می‌گفتم، نباید ذهنت رو انقدر درگیر این چیزها می‌کردم.
+ نه بابا، این چه حرفیه.
چند دقیقه بعد...
+ حورا، خدا لعنتت کنه... فکرم رو تازه آزاد کرده بودم از این چیزها.
- معذرت می‌خوام. هانیه واقعاً اعصاب این حرف‌ها رو نداره، واقعاً نداره. من با کسی حرف نمی‌زنم.
+ تو با کسی حرفت رو نمی‌‌زنی.
- حتی بهش فکر هم که می‌کنم گلودرد می‌گیرم، انگار حرص‌ها می‌ریزه تو گلوم... مثل وقتیه که خیلی جیغ و داد کنی.
+ من
- تو مترو به خودم می‌گفتم شاید نباید این‌ها رو بهت می‌گفتم، نباید ذهنت رو انقدر درگیر این چیزها می‌کردم.
+ نه بابا، این چه حرفیه.
چند دقیقه بعد...
+ حورا، خدا لعنتت کنه... فکرم رو تازه آزاد کرده بودم از این چیزها.
- معذرت می‌خوام. هانیه واقعاً اعصاب این حرف‌ها رو نداره، واقعاً نداره. من با کسی حرف نمی‌زنم.
+ تو با کسی حرفت رو نمی‌‌زنی.
- حتی بهش فکر هم که می‌کنم گلودرد می‌گیرم، انگار حرص‌ها می‌ریزه تو گلوم... مثل وقتیه که خیلی جیغ و داد کنی.
+ من
ویروس کرونا چیست؟ و چگونه منتقل میشود ؟علائم ویروس کرونا در انسان چیست ؟کرونا چقدر خطرناک است ؟ این مهم‌ترین سوالی است که این روزها در کل دنیا دست به دست می‌شود و افراد زیادی به دنبال یافتن پاسخ‌های آن هستند. در این مقاله قصد داریم خلاصه‌ای از آن چیزی که تا به حال مشخص شده را تقدیم شما بکنیم.
کرونا نوعی ویروس است که باعث ایجاد عفونت در بینی، سینوس‌ها یا گلو فوقانی می‌شود. نام ویروس کرونا از شکل آن گرفته شده که هنگام تصویربرداری با استفا
حالا من برگشتم، فکر میکنم بعد از مدت ها به زندگی برگشتم. اگرچه با گلودرد. با کم خوابی و خشکیِ چشم و کمی سردرد. اگرچه هنوز هم مشکلاتم توی رابطه عاطفیم پابرجاست. هنوز با خونواده سر مسائل زیادی تفاهم ندارم.  فکرم پر از راه های غلط رفته ست. آدم هایی رو میبینم هر روز که تصمیمات اشتباهم رو به رخم میکشند. اما برگشتم، چون درس و بیمارستان و کلاس به من برگشت! و من برای بار چندم متوجه شدم بعله من مریضم به شیش و نیم بیدار شدن و از خونه بیرون رفتن، نه کوه و دشت
قبلا وقتی کسی می گفت که اعتماد به نفسم را از دست دادم هیچی نمی فهمیدم. اینکه فردی را در جایی که باید استفاده نکنند و از وی توقع بیجا داشته باشند باعث از بین رفتن اعتماد به نفسش می شود. 
اینکه فردی را با قصد و  نیت تحقیر کنند باعث از دست رفتن اعتماد به نفسش می شود. اینکه فردی ببیند نمی تواند با وجود تلاش و کوشش به جایی برسد باعث تخریب اعتماد به نفسش می شود.
اینکه در ایران باشی ولی ایرانی به حساب نیاورندت باعث از بین رفتن اعتماد به نفست می شود

تغذیه کودک در دوران سرماخوردگی
تغذیه کودک زمانی که سرما خورده به علت گلودرد و گرفتگی بینی سخت می شود. در نوزادان زیر ۶ ماه
که مشخص است، بیش از زمان معمول به او شیر بدهید و هر چقدر بیشتر به کودک خود شیر دهید،
موجب می شود ویروس هم زودتر از طریق ادرار خارج شود و سرماخوردگی کودکتان هم درمان شود.
برای نوزادان که غذای کمکی را شروع کرده اید و کودکان، هر غذایی که میل دارد به او بدهید، پوره سیب
زمینی، ژله خانگی، ماست و سوپ مرغ را فراموش نکنید. در سوپ ه
تبخال چیست و چرا ظاهر می شود؟
تبخال یک بیماری ویروسی است و موضع درگیر به صورت التهاب و مجموعه تاول های ریز نمایان می شود. ویروس هرپس سیمپلکس عامل بیماری تبخال در صورت، آلات تناسلی هر دو جنس، مغز، چشم و گاهی حتی فلج بل نیز می گردد.برای تبخال هنوز درمان قطعی وجود ندارد و اگر ویروس وارد بدن شود تا پایان عمر همراه شخص خواهد ماند و در هنگام ضعف دفاعی بدن بروز می نماید. اگرچه در برخی بیماران و پس از چندین سال عود بیماری، به ناگهان تظاهر مجدد تبخال
یراق آلاتی که برای دوردوش ها استفاده می شود بهتر از جنس مناسب استفاده شود برای اینکه کارتون با قیمت پایین انجام شود از یراق آلاتی که کیفیت پایینی دارن استفاده نکنید باعث میشود زود تر زنگ بزند باعث میشود حشرات موزی به محیط دوردوش جمع شود و باعث آلودگی محیطی می شود .
البته یک چرخه هست که آنتونی رابینز به آن اشاره دارد و آن این است که احساس خوب باعث افکار خوب ، گفتار خوب باعث افکار خوب ، افکار خوب هم باعث احساس خوب و گفتار خوب میشه یعنی این سه تا هم علت هم هستند و هم معلول هم یعنی با هر سه باعث جذب انرژی مثبت میشه و برعکس. علت همه چیزها انرژی است و هر چیزی هم از انرژی تشکیل شده و انرژی های همه چیز هم متفاوت یا میتواند شبیه به هم باشد .حتی برخی معتقدند اینکه طب مدرن علت بیماری ها را میکروب و ویروس می داند باطل اس
عواملی که باعث پارگی تسمه و یا کنده شدن دندانه های ان میگردد:
1-استفاده زیاد از دورهای بالای موتور بخصوص در دورهای بیش از 4000دور در دقیقه که باعث استهلاک سریع قطعات می گردد.
 2-عدم استفاده از دنده مناسب بخصوص در سربالائی ها و یا عبور از روی سرعت گیرها ;که باعث فشار خیلی زیاد روی موتور و به عبارتی روی این تسمه میگردد.
 3-خرابی تسمه سفت کن که در صورت گیرپاژ کردن ان باعث کشیدگی و پارگی تسمه تایم خواهد شد.
 4-زیاد سفت کردن تسمه که در ابتدا باعث خرابی تس
فلینت لاکوودِ باهوشم سلام
این روزها به این فکر میکنم که احتمالا بعد از سالها دوباره حسِ نابغه بودنت بیدار شده و دستگاه جدیدی اختراع کردی!اگر اشتباه نکنم آخرین اختراعت همان دستگاهی بود که آب را به غذا تبدیل میکرد و به جای بارش باران از آسمان همبرگر و ماکارونی و کوفته قلقلی میبارید...همان دستگاهی که با بارشِ ژله یک قصر ژله ای شگفت انگیز ساخت،یادت می آید؟فلینت لاکوود جان از تو چه پنهان چند وقتیست از آسمان برایمان اتفاقات عجیب و غریبی میبارد
گل و اهمیت آناهمیت گل ها در طبیعت در همه جا وجود دارد، آن ها می توانند حشرات، پرندگان، حیوانات و انسان ها را تغذیه کنند. از گیاهان داروهای طبیعی برای انسان و بعضی از حیوانات تهیه می شود. گل ها با گرده افشانی به تولید مثل گیاهان کمک می کنند. به کمک گل ها و گیاهان جهان سبز می شود و دلپذیر تر می شود.

بسیاری از گل ها دارای خواص
دارویی بسیاری هستند، مثلا
بگونیا برای از بین بردن سموم بدن، کالاندولا ،آفتابگردان و پیچ امین الدوله برای
درمان گلودرد و ل
گلابی حاوی مقادیر زیادی ویتامین از جمله ویتامین B و C است. علاوه بر وجود ویتامین، آنتی اکسیدان و فیبر کافی موجود در گلابی باعث می‌شود که این میوه دارای خواص مفید برای سلامتی باشد. همچنین گلابی دارای آب فراوان، به عنوان میوه تابستانی، باعث خنکی و شادابی به‌ویژه در کودکان می‌گردد. گلابی نیز به مانند سایر میوه‌ها تا حدودی می‌تواند به صورت فصلی برخی از مشکلات رایج برای سلامتی را رفع کند.
برای دریافت خواص گلابی می‌بایست آن را به صورت خام یا آب
مقایسه کرونا و آنفولانزا
شیوع کروناویروس جدید در هفته های اخیر شدت گرفته اما هنوز تبدیل به یک اپیدمی نشده است. در قیاس با کرونای جدید، نمونه شناخته شده اپیدمی که در ساسر جهان پخش شده باشد ویروس آنفولانزا است. اما این دو مورد چه تفاوتی با هم دارند و آیا اصلا قابل مقایسه هستند؟ این مقاله را بخوانید تا با تفاوت های کرونا و آنفولانزا بیشتر آشنا شوید.
کرونا ویروس از دریچه آمار و ارقام
گفته می شود ، دانشمندان ده ها سال انواع آنفولانزا و ویروس های
چای ترش یا چای مالمیر یا چای مکه یا چای روزل یا چای قرمز از کاسبرگ گیاه چای ترش تهیه می‌شود و در بسیاری از مناطق دنیا به صورت نوشیدنی گرم یا سرد مصرف دارد. در آمریکای لاتین و بخصوص در جامائیکا مصرف آن متداول است. مزه آن ترش است و معمولاً با شکر نوشیده می‌شود.

مضرات چای ترش چیست؟
فشار خون
کسانی که فشار خون پایین دارند، می‌بایست در مصرف چـای ترش احتیاط لازم را داشته باشند تا دچار کاهش ناگهانی فشار و بروز مشکلاتی به‌مانند سرگیجه و حالت خفگی ن
فواید و خواص زرشک برای سلامتی بدن
سلامت قلب
زرشک یکی از میوه های مفید برای کاهش کلسترول ، تری گلیسیرید و فشار خون است. زرشک رگ های خونی را تمیز می کند و برای سلامتی قلب بسیار مفید است. شما می توانید از زرشک برای بهبود بیماری های قلبی و بهبود ضربان قلب نامنظم استفاده کنید.درمان اسهالزرشک با برخی باکتری هایی که باعث اسهال می شوند مبارزه می کند و در معالجه اسهال از جمله اسهال مسافرتی و اسهال ناشی از مسمومیت غذایی بسیار مفید است. هنگام اسهال شدید
علت خارش بیضه ها ؟!
بهداشت نامناسب یا وضعیت پزشکی؟پوسته پوستی که بیضه ها را در جای خود قرار می دهد ، خارش بر روی اطراف بیضه یا بیضه وجود دارد ، غیر معمول نیست. تعریق در ناحیه کشاله ران خود بعد از پیاده روی در طول روز می تواند باعث خارش بیضه های شما بیش از حد معمول شود. حتی فقط چند روز استحمام نکردن باعث تمیز شدن آنها می شود.
اما سایر شرایط جسمی و پزشکی نیز می تواند باعث خارش بیضه شود. برخی از این شرایط ممکن است باعث شود شما برای مراقبت از منبع خار
زمانی که به دنیا اومدم شکل جمجمه ای سرم به شکل قایق بوده عمل جراحی کرده اند توی نه ماهگی ، بعد چند ماه مشخص شد که غضروف لگن های هر دو پام هم مشکل داره اما خب با مدوا و درمانی یکی خوب شد اما اون یکی ش نه و این باعث کوتاهی پام شد تا امروز که باعث شد هفت بار عمل جراحی کنم !!! 
DR  POOL  GROUP
گروه دکتر استخر
مشاوره ، بازدید ، کارشناسی
بازسازی ، نوسازی ، زیباسازی
عیب یابی ، سرویس دوره ای  
کنترل ، تعمیر و نگهداری پروژه های : 
پارک آبی ، آبدرمانی ، استخر ، جکوزی آبنما 
تونل مه ، حمام سنتی ، حمام ترکی
سونا خشک ، سونا بخار ، سونا نمک ، سونا برف در ایـران
دانش انتقال بیماری‌ها مؤید آن است که برخی از بیماری‌ها بر اثر استقرار یا راهبری نادرست و کلر زدن نامناسب استخرها شنا از تماس و یا بلعیدن آب آلوده ایجاد می‌شود که از بین آنه
هر کاری که میکنم نمیتونم خودمو متقاعد کنم که یکی از آدمای اینترنتی باشم. حتی با اینکه میدونم چقد فایده میتونه داشته باشه اما نمیتونم یکی از اون آدما باشم!!
اینستا باعث میشه خودم نباشم. تویی.تر باعث میشه از آدما بدم بیاد بدون اینکه شرایطشونو بدونم. و حتی این روزا تلگرامم باعث میشه احساس کنم همش درگیر سو تفاهمم...از این در ارتباط بودن زیاد خوشم نمیاد:(
فلینت لاکوودِ باهوشم سلام
این روزها به این فکر میکنم که احتمالا بعد از سالها دوباره حسِ نابغه بودنت بیدار شده و دستگاه جدیدی اختراع کردی!اگر اشتباه نکنم آخرین اختراعت همان دستگاهی بود که آب را به غذا تبدیل میکرد و به جای بارش باران از آسمان همبرگر و ماکارونی و کوفته قلقلی میبارید...همان دستگاهی که با بارشِ ژله یک قصر ژله ای شگفت انگیز ساخت،یادت می آید؟فلینت لاکوود جان از تو چه پنهان چند وقتیست از آسمان برایمان اتفاقات عجیب و غریبی میبارد
خواص حنا
خواص و منافع حناحنا
یک گیاه دو قلو است که بومی شمال آفریقا ، جنوب و غرب آسیا و شمال
استرالیا است. این گیاه دارای گلهای سفید یا صورتی و میوه های بسیار کمی
است. حنا دارای خواص دارویی است که در دوران باستان از آن استفاده می شده
است.خواص حنافشار خون را کاهش دهیداگر می خواهید فشار خون خود را کاهش داده و سیستم قلبی عروقی خود را تقویت کنید ، از آب دانه‌های حنا استفاده کنید.نرم کننده موحنا به عنوان یک مرطوب کننده قوی مو و به عنوان نرم کننده
علت سوختن موتور تردمیل
1- عدم روغن کاری و از بین رفتن لایه استر کتان تسمه نقاله می شود که باعث می شود اصطکاک تسمه تردمیل نسبت به تخته تردمیل بالا رو و باعث داغ شدن موتور تردمیل و سپس باعث سوختن موتور تردمیل می شود .2- به علت عدم استفاده از تردمیل , تسمه نقاله تردمیل خشک شده است و باعث فشار آمدن به موتور تردمیل می گردد. 3- عمر تسمه نقاله تردمیل تمام شده است . 

مواد طبیعی بسیاری برای کاهش وزن در دسترس قرار دارند. با این حال، به نظر میرسد که چای حاوی عسل و دارچین یکی از دلپذیرترین مواد طبیعی برای کاهش وزن باشد. آیا این معجون پرانرژی میتواند به کسی در رسیدن به وزن مناسب کمک کند؟

بسیاری از مردم ادعا میکنند که نوشیدن 2 بار در روز (صبح و شب) مخلوط عسل و دارچین در کاهش وزن مؤثر است. یک حقیقت علمی برای این ادعا وجود دارد.

به طور سنتی، از عسل به عنوان ماده ای خواب آور، مسکن گلودرد و حتی التیا

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها